Jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych na Starym Mieście w Tczewie
     Home      Aktualności     Galeria     Jarmark Wielkanocny     Pchli Targ     Wrześniowe Targowisko     Jarmark Bożonarodzeniowy     Kontakt
 

Więcej informacji...

Aktualności

Czwarta edycja Pchlego Targu - 1 czerwca, Plac Hallera, godz. 10:00 -17:00

Pchli Targ 2014
Pchli Targ 2014
(fot. UM Tczew)
Już po raz czwarty Prezydent Tczewa oraz Fabryka Sztuk serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do odwiedzenia i wzięcia udziału w „Pchlim Targu”, który odbędzie się tradycyjnie na placu Hallera w Tczewie, w pierwszą niedzielę czerwca - w tym roku 1 czerwca.

Chętni mogą wówczas sprzedać lub wymienić rzeczy nie tylko używane, a wystawić do sprzedaży można: książki, płyty, gry komputerowe, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne i ich części, instrumenty muzyczne i ich części, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie. W tym roku na wystawców oraz kupujących, oprócz targowiska różności, czeka wiele niespodzianek: Warszawki Kataryniarz z wróżącą papugą arą, Duet Kuglarski Kot Zagalski, Teatr na Wagance, zajęcia plastyczne, wycieczki po Tczewie z przewodnikiem i wiele innych.

Targ będzie trwał od godziny 10.00 do 17.00. Miejsce na placu można rezerwować poprzez złożenie wniosku - jego formularz jest dostępny w pokoju Nr 51 Urzędu Miejskiego w Tczewie (Wydział Rozwoju Miasta) lub w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy urzędu, także na stronie internetowej wydarzenia www.pchlitarg.tczew.pl. Wnioski składamy od 1 kwietnia osobiście w Urzędzie (w Wydziale Rozwoju Miasta UM Tczew) lub w wersji zeskanowanej na adres wrm@um.tczew.pl lub pocztą na adres Urząd Miejski w Tczewie, pl. Piłsudskiego 1, 83-110 Tczew.

Pobierz załączone pliki

1. Pchli Targ 2014 - deklaracja wniosek (pdf / 171 KB. Ilość pobrań: 1514)
2. Pchli Targ 2014 - regulamin (pdf / 202 KB. Ilość pobrań: 1575)Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

Jak dojechać na Pchli Targ

Droga prowadząca od Drogi Krajowej 91 i ul. Gdańskiej

Zobacz na większej mapie
Dojazd od Drogi Krajowej 91 i ul. Wojska Polskiego

Zobacz na większej mapie
Droga prowadząca od Drogi Krajowej 22 i ul. Bałdowskiej

Zobacz na większej mapie
Pchli Targ 2010-2023 © Fabryka Sztuk w Tczewie # Korzystając z tego serwisu akceptujesz naszą Politykę Prywatności