Jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych na Starym Mieście w Tczewie
     Home      Aktualności     Galeria     Jarmark Wielkanocny     Pchli Targ     Wrześniowe Targowisko     Jarmark Bożonarodzeniowy     Kontakt
 

Więcej informacji...

Aktualności

Pchli Targ 2016 - zgłoszenia

Fabryka Sztuk zaprasza do wzięcia udziału w Pchlim Targu, który już tradycyjnie odbędzie się w pierwszą niedzielę czerwca na placu Hallera i ulicach przyległych.

Tegoroczny jarmark staroci będzie mieć miejsce 5 czerwca w godzinach od 10.00 do 17.00. Handel starociami uatrakcyjnią: animacje dla dzieci, kataryniarz, muzyka na żywo, warsztaty plastyczne dla dzieci oraz konkursy dla dorosłych. W tym roku dominować będą klimaty pirackie. Grupa Kamratów i Kamratek z Fundacji Miasto Projekt poprowadzi mobilną szkółkę i akademię abordażu. Nie zabraknie też warsztatów cyrkowych, gdzie znajdą się rekwizyty do nauki żonglerki, manipulacji przedmiotami, ekwilibrystyki. Widowiskowo zapowiada się malownicza atrapa masztu pirackiego statku, który posłuży nie tylko jako plac zabaw, ale również scenografia do niezapomnianych zdjęć.

Celem Pchlego Targu jest umożliwienie sprzedaży lub wymiany przez osoby prywatne rzeczy używanych bądź niepotrzebnych (książek, płyt, gier komputerowych, zabawek dla dzieci, filmów, antyków, galanterii domowej, wyrobów dekoracyjnych, biżuterii, aparatów fotograficznych i ich części, instrumentów muzycznych i ich części, rekwizytów wojskowych, drobnego rękodzieła, przedmiotów kolekcjonerskich). W targu nie mogą brać udziału firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą w tym zakresie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ABC Wystawcy

1. Zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronach internetowych: www.pchlitarg.tczew.pl oraz www.fabrykasztuk.tczew.pl.
2. Wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszenia (dostępnego na ww. stronach internetowych i w siedzibie głównej Fabryki Sztuk).
3. Złożenie formularza do 3 czerwca 2016 roku w Fabryce Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 (pokój nr 204), pocztą na adres Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4, 83-110 Tczew z dopiskiem „Pchli Targ 2016” lub w wersji zeskanowanej na adres m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl.
4. Po wpisaniu przez Organizatora na listę Wystawców, przygotowanie w dniu wydarzenia miejsca ekspozycji sprzedawanych rzeczy, tj. koca lub stolika, krzesła, małego namiotu, parasola.
5. Wszelkie informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie (pokój nr 204), telefonicznie: 607 471 550 lub drogą mailową: m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl.

Na czas trwania Pchlego Targu nastąpi zmiana organizacji ruchu, a właściciele samochodów proszeni są o usunięcie pojazdów z placu Hallera, ul. Mickiewicza i Krótkiej.

Zapraszamy!Pobierz załączone pliki

1. Pchli Targ 2016 regulamin (pdf / 241 KB. Ilość pobrań: 1322)
2. Pchli Targ 2016 formularz zgłoszenia (pdf / 215 KB. Ilość pobrań: 1313)
3. Pchli Targ 2016 formularz zgłoszenia (doc / 32 KB. Ilość pobrań: 1141)Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

Jak dojechać na Pchli Targ

Droga prowadząca od Drogi Krajowej 91 i ul. Gdańskiej

Zobacz na większej mapie
Dojazd od Drogi Krajowej 91 i ul. Wojska Polskiego

Zobacz na większej mapie
Droga prowadząca od Drogi Krajowej 22 i ul. Bałdowskiej

Zobacz na większej mapie
Pchli Targ 2010-2023 © Fabryka Sztuk w Tczewie # Korzystając z tego serwisu akceptujesz naszą Politykę Prywatności