Jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych na Starym Mieście w Tczewie
     Home      Aktualności     Galeria     Jarmark Wielkanocny     Pchli Targ     Wrześniowe Targowisko     Jarmark Bożonarodzeniowy     Kontakt
 

Więcej informacji...

Aktualności

"Wrześniowe Targowisko" - 5 września 2015 roku, Skwer dr. Schefflera przy ul. Łaziennej w Tczewie (przy armacie)

Wrześniowe Targowisko 2015
Wrześniowe Targowisko 2015
(fot. UM Tczew)
Już 5 września odbędzie się druga edycja targowiska, w którym możemy handlować lub wymieniać nam zbędne, a przydatne innym rzeczy. Targowisko będzie miało miejsce, tak jak podczas pierwszej edycji, na Skwerze dr. Schefflera przy ul. Łaziennej (przy armacie) i trwać będzie od godz. 10 do godz. 15.

Podczas „Wrześniowego Targowiska” katalog możliwych do wystawienia przedmiotów obejmuje m.in. książki, podręczniki, przybory szkolne, pomoce naukowe, zabawki, gry komputerowe, odzież.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie zgłoszenia, zapoznanie się z regulaminem wydarzenia i podpisanie oświadczenia o jego akceptacji z podaniem przewidywanej powierzchni stoiska. Każdy zainteresowany organizuje swoje stoisko samodzielnie.

Prosimy o składanie wniosków w Biurze Obsługi Klienta lub w pokoju 51 Urzędu Miejskiego w Tczewie - Wydział Rozwoju Miasta, w godzinach pracy urzędu. Formularz zgłoszenia jest dostępny w Biurze Obsługi Klienta, w pokoju nr 51 Urzędu i na stronie internetowej wydarzenia www.pchlitarg.tczew.pl - zakładka „Wrześniowe targowisko”. Wnioski można składać do 4 września osobiście w Urzędzie Miejskim w Tczewie, w wersji zeskanowanej na adres wrm@um.tczew.pl lub pocztą na adres Urząd Miejski w Tczewie, pl. Piłsudskiego 1, 83-110 Tczew.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Tczewa do udziału w Targowisku.

Pobierz załączone pliki

1. Wrześniowe Targowisko 2015 - deklaracja wniosek (pdf / 434 KB. Ilość pobrań: 1875)Drukuj Udostępnij Strona główna Wstecz

Jak dojechać na Pchli Targ

Droga prowadząca od Drogi Krajowej 91 i ul. Gdańskiej

Zobacz na większej mapie
Dojazd od Drogi Krajowej 91 i ul. Wojska Polskiego

Zobacz na większej mapie
Droga prowadząca od Drogi Krajowej 22 i ul. Bałdowskiej

Zobacz na większej mapie
Pchli Targ 2010-2023 © Fabryka Sztuk w Tczewie # Korzystając z tego serwisu akceptujesz naszą Politykę Prywatności